Також ми пропонуємо такі продукти :

Пальто жіноче SOWIA

T1708.104
3959 UAH 2375 UAH

Пальто жіноче ORITOKI

T1821.011
4699 UAH 2819 UAH

Куртка жіноча AGATA

T1920.002
3649 UAH 2189 UAH

Куртка жіноча ARIKA T1702.101. Колір Індиго

Модель : T1702.101
Ціна : 2669 UAH

Оберіть колір:
Індиго

Оберіть розмір:
Таблиця розмірів
Парка жіноча з колекції ARIKA. Неутеплена модель виготовлена з гладкого високоякісного матеріалу на підкладці. - Повсякденний стиль. -Застібається на блискавку. - Пояс виготовлений з тканини. - Гладкий матеріал. - Накладні кишені застібаються на блискавку. - Капюшон стягується. Основна тканина: 100% бавовна Підкладка: 95%віскоза 5%еластан

Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.

У випадку замовлення товару з умовою оплати - «в місці отримання», Покупець оплачує вартість доставки до місця отримання та зворотньої доставки згідно тарифів кур'єрської служби. Такий платіж Покупець здійснює до моменту відправки товару зі складу Інтернет-магазину одягу на рахунок Інтернет-магазину. В подальшому вартість зворотньої доставки при оплаті отримання зараховується в рахунок оплати замовленого в Інтернет магазині товару.

Ми гарантуємо Вам відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» право на повернення замовленого товару, що не використовувався, протягом 14 днів з моменту отримання посилки. Поверненню не підлягає товар, з моменту придбання якого минуло більше 14 календарних днів, а також товар, що був у користуванні. Одяг, взуття або аксесуари потрібно повернути в оригінальній упаковці. Не підлягає поверненню відповідно до Закону «Про захист прав споживача» нижня білизна.

У випадку, якщо повертається товар, який у каталозі є складовою комплекту, поверненню підлягають усі складові такого комплекту. Речі, які підлягають поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» за адресою, вказаною нашим менеджером.

Оплачені Вами кошти повертаються у спосіб,у який була здійснена оплата: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар або на рахунок, з якого надійшли кошти.

Підставою для повернення коштів є факт повернення товару за посередництвом будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При цьому доставку товару і зворотню доставку цінних паперів оплачує відправник.